Niezwykła kocia przyjaźń. Pomóż….

Wąsik (czarnula z białym wąsikiem) i Knopeczka (biało-bura łatka). Dwie przyjaciółki, na dobre i na złe. Nie wiemy kim dla siebie są, może Knopeczka jest mamą Wąsiczki…? Może po prostu łączy je niewyobrażalna kocia przyjaźń…. Jedno wiemy na pewno: Wąsik uratowała życie Knopeczce.

Pierwsza na parkingu pojawiła się Wąsiczka. Na początku z wielką nieufnością, potem coraz śmielej podchodziła coraz bliżej. Głód zabija strach, musi – inaczej pozostaje umrzeć. Gdy zrozumiała, że nasz catering jest stały, że nie mamy świąt i urlopów i nie boimy się ani mrozu ani deszczu ani upałów, nie wiadomo skąd, pewnego dnia przyprowadziła Knopeczkę. Starszą kocią panią po przejściach. Lękliwą, nieufną i biedną. Niewiele o nich wiemy, ale gdy tylko Knopeczka zadomowiła się na parkingu, postanowiliśmy je obie zabrać do lecznicy, na przegląd i oczywiście kastrację.

W lecznicy okazało się że:

Wąsik to młoda, około roczna kicia i co ciekawe wykastrowana, jest zdrowa.

Knopeczka zaś to starsza pani z bardzo chorymi zębami.

Obie dziewczyny są już po przeglądzie, Knopeczka wykastrowana, chore zęby usunięte.

Obie wrócą na parking, choć nie jest to koci raj a zima ułatwiła im przetrwanie, bo była łaskawa i niezbyt mroźna i długa.

I tak sobie marzymy, żeby ktoś pokochał dziewczyny i zechciał je przygarnąć. Dając ciepły kąt i bezpieczeństwo. One muszą być razem – takich istot nie wolno rozdzielać, bo bardzo się sobą opiekują i tylko razem czują się bezpiecznie.

Adopcja: 660 452 101

Dopóki nie znajdziemy im najlepszego miejsca na ziemi, możesz pomóc w opiece nad Wąsikiem i Knopeczką, przekazując grosik na karmę lub budkę aby miały gdzie schronić się przed deszczem.

Volkswagen Bank: nr rachunku 63 2130 0004 2001 0484 9634 0002

z dopiskiem: Wąsik i Knopeczka