Ratujemy IGORA

Igora odkryliśmy na początku października, w miejscu gdzie bytują nasi podopieczni – koty wolno żyjące. Igor był w fatalnym stanie, potwornie chory. Kaszel, katar, prawie nie otwierał oczu. Uszy wyglądały, jakby były odcięte, są zniekształcone i bolesne, aż strach co się dzieje wewnątrz.
Po wyleczeniu Igor ma szansę być bardzo przystojnym kocurem, nawet z takimi uszami. To rudy, naprawdę duży raczej starszy kocur, tyle, że bardzo chory. Oczywiście nie wykastrowany i nie zaczipowany.

Zbadaliśmy dokładnie krew oraz testy na FIV i białaczkę.
Niestety, testy wykazały, że Igor ma FIV (nabyty niedobór immunologiczny, czyli odpowiednik ludzkiego HIV). Oprócz tego zęby w stanie bardzo złym. Z FIV zaopiekowanym koty mogą żyć wiele lat i tak mam nadzieję stanie się z Igorem.
Musi jednak trafić w miejsce, gdzie nie będzie się gryzł z innymi kotami. On sam jest bardzo zrównoważonym kotem, spokojnym i nie zaczepnym. Trochę jakby żył we własnym świecie. W kwestii jego dalszych losów narazie MOCNO trzymajcie kciuki, powiemy, gdy będziemy mieli 100% pewności. Igor obecnie rezyduje w szpitalu. Być może zostanie przez lecznicę zaadoptowany, trzymajcie za to kciuki. Igor dobrze reaguje na leki, odwiedzamy go codziennie i dostarczamy pyszne jadło
Dowieźliśmy mu także mały drapak.

Lekarze są zachwyceni Igora osobowością – fakt, to niesamowity kot.

Na ten moment faktura za jego leczenie wynosi 520zł. Bardzo dziękujemy lecznicy Domvet za profesjonalne leczenie, a także za niepobieranie opłat za pobyt kota w szpitalu.

Bardzo prosimy o każdą złotówkę wsparcia.

Jeśli możecie wesprzeć opiekę nad Igorem, bardzo prosimy o wpłaty.
Fundacja KARUNA – Ludzie dla Zwierząt
Volkswagen Bank
nr rachunku: 90 2130 0004 2001 0484 9634 0001
w tytule wpisując: IGOR

Bardzo Wam za tę pomoc DZIĘKUJEMY.

wp_20161005_022