Ta ruda suka…

Kampanię Kastrujemy Bezdomność rozpoczęliśmy miesiąc temu. Jedni mówią o niej mocna, inni szokująca a jeszcze inni poruszająca. Cieszymy się z tak dobrych opinii i tak wielu wyrazów poparcia i zrozumienia dla istoty problemu bezdomności zwierząt. Musimy jednak podkreślić, iż nasz spot nie miał na celu wyłącznie edukacji. Miał na celu przede wszystkim działanie, ogólnopolską akcję kastracji.

Nasza kampania to także DRAMATYCZNE WOŁANIE O POMOC. Celem było również dotarcie do Was, abyście stali się częścią programu Kastrujemy Bezdomność, abyśmy RAZEM sprawili, że za kilka lat liczba bezdomnych zwierząt znacznie się zmniejszy. To naprawdę jest możliwe.

Od momentu ukazania się spotu w internecie i w TVN24 (za co dziękujemy całej redakcji), każdego dnia zgłaszają się do nas osoby, które proszą o sfinansowanie kastracji. Są to ludzie z różnych miejsc w Polsce, ludzie których po prostu nie stać na opłacenie zabiegu. Są wśród nich tacy, którzy nie chcą zanosić kolejnych psich noworodków do uśpienia, bo z różnych przyczyn nie są w stanie dopilnować swojej suczki. Jest także jedna Pani, która prosi o jak najszybszą kastrację 3 kotek, bo maluchy w tym miejscu gdzie się rodzą i tak nie przeżyją.

Jedyną przeszkodą w naszych działaniach są finanse a raczej ich skromne zasoby.

Czy 5 lub 10 złotych to dużo?

Nie wiem, to zależy. Ale jeśli możesz podarować na kastrację co miesiąc 5 lub 10 złotych, prosimy, zrób to.

Jak?

• Ustaw przelew stały na dowolną kwotę. Naprawdę każda złotówka ma ogromne znaczenie, jeśli wiele osób co miesiąc zasili nasz fundusz kastracyjny kwotą 5, 10 czy 20 złotych, każdego miesiąca będziemy mieli STAŁĄ PULĘ, konkretną kwotę na finansowanie zabiegów a to pozwoli nam łatwiej negocjować korzystne ceny zabiegów.

Volkswagen Bank nr rachunku: 90 2130 0004 2001 0484 9634 0001
z dopiskiem: kastrujemy bezdomność – STAŁE

• ZE SZCZEGÓLNYM APELEM ZWRACAMY SIĘ DO WSZYSTKICH LECZNIC WETERYNARYJNYCH W POLSCE!

Jeśli jesteś lekarzem weterynarii i prowadzisz własną praktykę zostań partnerem programu.

Podaruj nam choć jeden zabieg kastracji bezpłatnie w miesiącu.

Razem stworzymy ogólnopolską mapę programu KASTRUJEMY BEZDOMNOŚĆ.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres biuro@fundacjakaruna.org. Prosimy także o załączenie cennika zabiegów dla naszego programu oraz cenę czipowania. A także logo lecznicy oraz adres strony internetowej.

Mamy już dwóch Partnerów akcji:

1. Gabinet Doroty Sumińskiej (ul. Klaudyny 32, Warszawa)
  2. Lecznica HEMATOWET (ul. Krasińskiego 33a, Warszawa)

• Prowadzisz własną firmę? Zostań SPONSOREM programu. Nie zapomnimy Cię wyróżnić. Zareklamujemy Cię na naszej stronie i wszelkich materiałach informacyjnych jakie będziemy tworzyć. Napisz do nas biuro@fundacjakaruna.orglub zadzwoń 660 452 101

TYLKO RAZEM ZMIENIMY NA LEPSZY LOS POLSKICH ZWIERZĄT.

KASTRUJEMY